Dětská skupina

 
Od ledna 2019 otvíráme Dětskou skupinu Filipínek,z.s. určenou pro malé děti. Individuálním přístupem tak utvoříme základy pro budoucí MŠ. Dětská skupina v prostorech krásného prostorného RD poskytne dětem od 2let vše, co potřebují k tomu, aby se mohly správně vyvíjet a socializovat. Podmínky i vzdělávací program jsou stejné jako na našich pobočkách MŠ, které jsou v blízkosti. Jen ceník je nepatrně změněn z důvodu stravného, které není dotované (viz.níže). 
 
Již více jak polovina kapacity je zaplněna dlouhodobými zájemci, zbývá jen několik volných míst, proto doporučujeme neváhat a ozvat se co nejdříve na tel: 608 900 853. Těšíme se na Vás :)
 
Ceník: každodenní docházka 6000 Kč (školkovné + strava), 2 dny/týden (4000 Kč), 3dny/týden (4800 Kč)
Provozní doba: 7:00-17:30 hod.
 
Provozní řád: PROVOZNÍ ŘÁD.docx (36582)
 

Třídní učitelka: Martina Kozárová

"Jmenuji se Martina Kozárová,mám 34 let. Absolvovala jsem Pedagogickou akademii se zaměřením učitelství v mateřské škole a vychovatelství a zdravotní školu. Jsem maminou čtyřech dětí a pracovala jsem v soukromné školce v Bratislavě. Děti jsou to nejcennější,co máme. To,co do nich  vložíme, se nám několikanásobně vrátí. Ráda pracuji s dětmi, jejich svět vnímám jako motivaci, která mě obohacuje a posouvá dál. Baví mě výzvy,považuji se za empatickou a spolehlivou osobnost s aktivním a pozitivním přístupem v práci, ale taky v soukromí. Mým cílem jako učitelky je, aby jednou do dospělosti vstoupil moudrý, šikovný, spokojený mladý člověk, který se dokáže postarat o sebe a taky o druhé."
 
Tety:
Irena Ungrová (akreditace MŠMT Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky - vývojová psychologie, první pomoc dětem, základy předškolní pedagogiky-hry)
 
Jana Marholdová (akreditace MŠMT Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky - vývojová psychologie, první pomoc dětem, základy předškolní pedagogiky-hry)
 
Štepánka Marková