O nás

Rychlé představení naší školky 

Kvalifikované usměvavé učitelky pracují s láskou. Každý den dětem čteme. Máme vlastní hřiště. Přijímáme i dvouleté děti. Žádná televize. Zařazení v Rejstříku škol a školských zařízení vedené pod MŠMT. Jsme tu pro Vás každý všední den od 6:45 do 17:30 hod.    

 

Každý den se na Vás těšíme již na 2 adresách: 

1) Kostelecká 20, 25063 Mratín

2) Řepová 437/27, Praha-Čakovice

 

Podívejte se také na náš FACEBOOK- Školička Filipínek 

www.facebook.com/%C5%A0koli%C4%8Dka-Filip%C3%ADnek-544938015614753/  

 

Naší prioritou je Vaše dítě. Děláme vše pro to, aby u nás bylo šťastné. Předností této školičky je profesionalita a cílem spokojený úsměv na tváři každého předškoláčka. Ke každému přistupujeme individuálně. Poskytujeme 100% péči a  dětem zábavnou formou rozvíjíme rozumové, řečové, pohybové, výtvarné a hudební schopnosti. Vše probíhá metodou oblíbených her. Personál se skládá z kvalifikovaných učitelek, které mají rády děti. O mrňousky se staráme dle Vašeho přání, snažíme se pokaždé vycházet vstříc.                

Naším maskotem je Nártoun filipínský, který má s naší školičkou velmi společného... je malý, ale brzy samostatný. 

                        

Se svými mláďaty zůstává neustále v kontaktu. Stejně tak Vy můžete kdykoliv během dne zavolat a my Vám ochotně povíme, co zrovna děláme a jak se daří Vašemu dítku. V neposlední řadě má Nártoun obrovské oči , kterými sleduje své okolí. My-školka také máme Vaše děti neustále na očích.

 

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.